Model code: 221330058G57
Michael Kors
Michael Kors Nice MK2213 SunglassesBlack/Dark Grey Gradient LensesProduct code: 221330058G57
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
221330058G57
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Black
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens, Prescriptable
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
57mm
Style
Oversize, Square
Product Includes
Case
Measurements
Lens Width: 57mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.