Model code: 4256D80159S55
Tiffany & Co.
Tiffany & Co. TF4256D SunglassesHavana/Azure Blue Gradient LensesProduct code: 4256D80159S55
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Tiffany & Co. TF4256D, Black/Grey Gradient Lenses
Product Code
4256D80159S55
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Blue
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Cat Eye Soft
Fit
Alternative Fit
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 55mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.