Model code: 4257U4257U56
Tiffany & Co.
Tiffany & Co. TF4257U SunglassesBlack/Azure Blue Gradient LensesProduct code: 4257U4257U56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Tiffany & Co. TF4257U, Havana/Brown Gradient Lenses
Product Code
4257U4257U56
Frame Colour
Black
Lens Colour
Blue
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
56mm
Style
Butterfly
Measurements
Lens Height: 49mm. Lens Width: 56mm. Temple: 140mm. Bridge: 16mm.