Model code: 4263D81343B54
Tiffany & Co.
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Tiffany & Co. TF4263D, Black on Tiffany Blue/Dark Grey Lenses
Product Code
4263D81343B54
Frame Material
Acetate, Eco-friendly
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Round
Fit
Alternative Fit
Product Includes
Protective case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 45mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.