Model code: 4264U84409S58
Tiffany & Co.
Tiffany & Co. TF4264U SunglassesRuby Striped Havana/Blue Gradient LensesProduct code: 4264U84409S58
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Tiffany & Co. TF4264U, Havana/Yellow Lenses
Product Code
4264U84409S58
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Blue
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
58mm
Style
Aviator
Measurements
Lens Height: 44mm. Lens Width: 58mm. Temple: 140mm. Bridge: 14mm.