Model code: 4265U84453B54
Tiffany & Co.
Tiffany & Co. TF4265U SunglassesCrystal Beige/Brown Gradient LensesProduct code: 4265U84453B54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Tiffany & Co. TF4265U, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
4265U84453B54
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Beige, Transparent
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Rectangular
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.