Model code: 21991252LA56
Versace
Versace VE2199 SunglassesHavana/Orange Polarised LensesProduct code: 21991252LA56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Versace VE2199, Black/Grey Polarised Lenses
POLARISED
Product Code
21991252LA56
Brand
Frame Material
Metal, Mixed
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Polarised
Lens Colour
Brown/Amber, Yellow/Orange
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
56mm
Style
Aviator, Square
Product Includes
Case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 49mm. Lens Width: 56mm. Temple: 145mm. Bridge: 18mm.