Model code: 4514DGB11A53
Versace
Versace VE4514D SunglassesBlack/Violet LensesProduct code: 4514DGB11A53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Versace VE4514D, Black/Dark Grey Lenses
Versace VE4514D, Havana/Dark Grey Lenses
Product Code
4514DGB11A53
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Square
Product Includes
Case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 38mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.