Model code: 5531S27189A60
30% Off
Vogue Eyewear
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Vogue Eyewear VO5531S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
5531S27189A60
Frame Material
Nylon
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Polarised
Lens Colour
Green
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
60mm
Style
Aviator
Product Includes
Zip case
Measurements
Lens Height: 48mm. Lens Width: 60mm. Temple: 145mm. Bridge: 14mm.