Model code: 11ZS16K5S051
Miu Miu
Miu Miu MU11ZS SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: 11ZS16K5S051
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Miu Miu MU11ZS, Honey Havana/Green Silver Mirror Lenses
Miu Miu MU11ZS, Honey Havana/Brown Lenses
Miu Miu MU11ZS, Havana Mahogany/Grey Lenses
Miu Miu MU11ZS, Honey Havana/Light Purple Brown Lenses
Product Code
11ZS16K5S051
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
51mm
Style
Petite, Rectangular
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 30mm. Lens Width: 51mm. Temple: 140mm. Bridge: 16mm.