Model code: 52YS7OE01T54
Miu Miu
Miu Miu MU52YS SunglassesBrass Gold/Dark Brown LensesProduct code: 52YS7OE01T54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (7)
Miu Miu MU52YS, Gold/Dark Violet Lenses
Miu Miu MU52YS, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU52YS, Pale Gold/Yellow Lenses
Miu Miu MU52YS, Pale Gold/Pink Gold Lenses
Miu Miu MU52YS, Silver/Pale Gold Lenses
Miu Miu MU52YS, Gold/Grey Gradient Lenses
Miu Miu MU52YS, Gold/Brown Violet Gradient Lenses
Product Code
52YS7OE01T54
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Oval
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 39mm. Lens Width: 54mm. Temple: 125mm. Bridge: 21mm.