Model code: 02ZSF1AB03R54
Prada
Prada PR02ZSF SunglassesBlack/Green Polarised Glass LensesProduct code: 02ZSF1AB03R54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PR02ZSF, Root Tortoise/Blue Glass Lenses
Prada PR02ZSF, Transparent Grey/Blue Glass Lenses
Product Code
02ZSF1AB03R54
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Black
Lens Info
Polarised
Lens Material
Glass Lens
Lens Colour
Green
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Square
Fit
Alternative Fit
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.