Model code: B12S16K60F55
Prada
Prada PRB12S SunglassesBlack/Brown Photochromic LensesProduct code: B12S16K60F55
Pay it in 4 with Afterpay
Sorry, this item is no longer available.
You might be interested in
Product Code
B12S16K60F55
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens, Photochromic Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Square
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 55mm. Temple: 145mm. Bridge: 19mm.