Model code: 4257U80153B56
Tiffany & Co.
Tiffany & Co. TF4257U SunglassesHavana/Brown Gradient LensesProduct code: 4257U80153B56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Tiffany & Co. TF4257U, Black/Azure Blue Gradient Lenses
Product Code
4257U80153B56
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
56mm
Style
Butterfly
Measurements
Lens Height: 49mm. Lens Width: 56mm. Temple: 140mm. Bridge: 16mm.