Model code: A13S1AB5S054
Prada
Prada PRA13S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: A13S1AB5S054
Pay it in 4 with Afterpay
Sorry, this item is no longer available.
You might be interested in
Product Code
A13S1AB5S054
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Oval, Oversize
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 44mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 23mm.