Model code: B03S1AB5S056
Prada
Prada PRB03S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: B03S1AB5S056
Pay it in 4 with Afterpay
Sorry, this item is no longer available.
You might be interested in
Product Code
B03S1AB5S056
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
56mm
Style
Fashion Statement, Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 56mm. Temple: 120mm. Bridge: 16mm.