Model code: B23S20F70S54
Prada
Prada PRB23S SunglassesGrey/Grey Pink Gradient LensesProduct code: B23S20F70S54
Pay it in 4 with Afterpay
Sorry, this item is no longer available.
You might be interested in
Product Code
B23S20F70S54
Brand
Frame Material
Acetate
Frame Colour
Grey, Transparent
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black, Rose
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Geometric, Square
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 44mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.