Model code: A57S5AK90F61
Prada
Prada PRA57S SunglassesGold/Light Brown Lenses 61 Eye SizeProduct code: A57S5AK90F61
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
A57S5AK90F61
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
61mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 61mm. Temple: 145mm. Bridge: 15mm.