Model code: 1329ST50363R49
Oliver Peoples
Pay it in 4 with Afterpay
Tick
Pre-Order Now
Notify me when back in stock
Product Code
1329ST50363R49
Frame Material
Titanium
Frame Colour
Silver
Lens Info
Polarised
Lens Material
Glass Lens
Lens Colour
Blue
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
49mm
Style
Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 44mm. Lens Width: 49mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.