Model code: 4323S51525Q56
Vogue Eyewear
Vogue Eyewear VO4323S SunglassesRose Gold/Purple Polarised LensesProduct code: 4323S51525Q56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Vogue Eyewear VO4323S, Pale Gold/Brown Gradient Polarised Lenses
POLARISED
Vogue Eyewear VO4323S, Pale Gold/Dark Brown Gradient Lenses
Vogue Eyewear VO4323S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
4323S51525Q56
Frame Material
Metal
Frame Colour
Copper/Rose Gold
Lens Info
Polarised
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
56mm
Style
Oval
Product Includes
Zip case
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 56mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.